אודותינו

בליסטיק ביט משתפת פעולה עם תעשיות בישראל כדי להעלות את פרודוקטיביות הייצור באמצעות חבילה מקיפה של פתרונות ייצור דיגיטליים. שיתופי הפעולה הגלובליים שלנו עם חברות ברחבי העולם מניעים חידושים ללא תחרות בכל היבטי הייצור. אנו מחויבים להתמודד עם האתגרים הייחודיים של כל לקוח, ומתאימים את הפתרונות שלנו בצורה מדויקת, על מנת לענות על הצרכים האישיים שלכם.

האקוסיסטם התלת ממדי של בליסטיק ביט

מציגים את הפתרון המותאם אישית שלנו לפתרונות ייצור בהוספה תעשייתיים – חבילה מקיפה באופן רזה ומודולרי של פתרונות הדפסה תלת מימד מקצה לקצה עם תמיכה ושירות בהתאם לצורך. המערכת האקולוגית שלנו כוללת חומרת AM, תוכנה וחומרים, נתמכת על ידי שירות מסביב לשעון, ניסיון רב ומומחיות מיוחדת. שילוב זה מאפשר ללקוחות לייעל את השקעותיהם ולהבטיח יתרון תחרותי בכל תחום באמצעות ניצול אסטרטגי של הדפסה תלת מימד.

החברות שלנו

סינרגיה בין החברות שלנו משפרת את יכולתנו לספק שירות לקוחות מקיף, לשמור על בסיס ידע רחב ולהבטיח זמינות גבוהה של אנשי מקצוע ומוצרי חילוף.

Windforce 3D​

שירות הדפסת תלת מימד

Windforce 3D​​

Excelencia-Tech Metal​

הפצת פתרונות ייצור בהוספה מתכת

Excelencia-Tech Metal​​

Excelencia-Tech Portugal​​

הפצת פתרונות ייצור בהוספה תעשייתיים

Excelencia-Tech פורטוגל​

Excelencia-Tech Barcelona​​

הפצת פתרונות ייצור בהוספה תעשייתיים

Excelencia-Tech ברצלונה​

בליסטיק ביט

הפצת פתרונות ייצור בהוספה תעשייתיים

בליסטיק ביט

בליסטיק ביט דמו מרכזי

הפצת פתרונות ייצור תוספי מתכת

Windforce 3D​

שירות הדפסת תלת מימד לחלקי ייצור תוספים תעשייתיים.

Excelencia-Tech Metal​

הפצת פתרונות ייצור תוספי מתכת

Excelencia-Tech פורטוגל​

שירות הדפסת תלת מימד לחלקי ייצור תוספים תעשייתיים.

Excelencia-Tech ברצלונה

הפצת פתרונות ייצור תוספי מתכת

פתרונות ייצור בהוספה תעשייתים

Ballistic Bit Demo center

השותפים שלנו

שותפויות גלובליות עם חברות מובילות לייצור בהוספה מבטיחות שאנו עומדים בדרישות התעשייתיות התובעניות ביותר ומציעות מגוון רחב של פתרונות בחזית החדשנות.

מה אנחנו עושים ואיך אנחנו עושים את זה:

אנו מתמחים באספקה ושירות, הדגש שלנו הוא במתן פתרונות הנדסת אפליקציה והתאמת הפתרונות בצורה רזה אשר ימלאו את דרישות התכן. אנו עושים הכל על מנת לוודא שהלקוחות שלנו ימנפו באופן מלא את היכולות של מערכות הליבה והייצור העיקריות שלהם.

1. נקבע - פגישת הערכת צרכים

תאמו פגישה עם אחד ממהנדסי האפליקציות המנוסים שלנו, שיערוך בחינה מקיפה של הצרכים הספציפיים של החברה שלכם. שלב ראשוני זה חיוני בהבנת המורכבות של הפעולות והדרישות שלכם.

2. נאתר - ונתאים מערך פתרונות ודוחות מותאמים

על מנת לשפר את הפעילות שלכם במסירות, אנו מציעים פתרונות מותאמים, נתוני מדידת קריטריונים והערכת החזר על השקעה. רכיבים אלה פועלים יחד כדי לתת מענה לצרכים הייחודיים של החברה שלכם, ולהנחות קבלת החלטות מושכלת לשיפור היעילות וחיסכון בעלויות.

3. נטמיע - פתרון מקיף מקצה לקצה עם שירות יוצא דופן

המחויבות שלנו היא להציע פתרון מלא מקצה לקצה ושירות קשוב כדי לענות על כל הדרישות שלכם. אנו מבינים את הצרכים המגוונים של העסק שלכם, ומספקים תמיכה מקיפה מההתחלה ועד הסוף. בין אם זה הטמעת מוצר, תמיכה שוטפת או כל היבט אחר, אנו מחויבים להבטיח את ההצלחה שלכם.

גלו אודות הפתרונות ייצור בהוספה שלנו

תפריט נגישות

Get our Catalog

השיגו את הקטלוג שלנו